Kaip užtikrinti namų saugumą persikraustant

Kaip užtikrinti namų saugumą persikraustant

Persikeliant į naują namą, reikia atsižvelgti į daugybę dalykų. Nuo daiktų pakavimo ir perkraustymo organizavimo iki atitinkamų asmenų informavimo apie naują adresą, lengva pamiršti vieną iš svarbiausių aspektų – namų saugumą.

Namų ir šeimos saugumas nėra tik susijęs su persikėlimo procesu; tai taip pat apima nuolatinio saugumo ir komforto jausmo palaikymą naujoje aplinkoje. Perkeliant namus, natūralu, kad norime jaustis saugūs ir patogūs naujoje vietoje, net jei ji iš pradžių atrodo nepažįstama. Žmonės dažnai ieško saugumo sistemos, kad greitai suteiktų papildomą ramybę. Norint palengvinti gyvenimą, pateikiamos šios rekomendacijos, kaip užtikrinti šeimos, daiktų ir nekilnojamojo turto saugumą prieš, per ir po persikėlimo.

Prieš persikeliant

  • Jei persikeliama į naują rajoną, verta susipažinti su kaimynyste prieš persikeliant.
  • Apsilankykite toje vietoje skirtingu paros metu, ypač vakarais, ir pasikalbėkite su keliais gyventojais, kad gautumėte vietos įžvalgų.
  • Prieš persikeliant gali būti tinkamas laikas apsvarstyti stebimą namų saugumo sistemą.

Persikėlimo metu

Perdavimo procesas gali palikti abi vietas pažeidžiamas, nes žmonės dažnai palieka namų ir automobilių duris plačiai atidarytas, kol nešasi dėžes. Norint geriau pasiruošti ir išvengti nepageidaujamo dėmesio iš oportunistinių vagysčių, rekomenduojama:

  • Nepalikite dėžių be priežiūros ant šaligatvio.
  • Įsitikinkite, kad kažkas visada būna su daiktais, kol nešate juos į iškrovimo transportą.
  • Prieš persikėlimo dieną pakeiskite spynas, nes ankstesni savininkai galėjo duoti atsargines raktus nuomininkams ar meistrams. Apsvarstykite patentuotą ar ribotą spynų sistemą, kurioje kopijos gali būti pagamintos tik pateikus nuosavybės įrodymą.
  • Patikrinkite, ar turto draudimas yra atnaujintas, ir ar politika buvo perkelta į naują adresą iki persikėlimo dienos.

Po persikėlimo

  • Padarykite turtą atrodyti užimtu net ir tada, kai jo nėra, naudodami jutiklinius šviestuvus arba įjungdami ir išjungdami šviesas skirtingu metu. Interaktyvi saugumo programa jungiasi prie pagrindinių namų sistemų, kad teiktų interaktyvias paslaugas, kontroliuojamas nuotoliniu būdu per išmanųjį įrenginį, įskaitant galimybę sukurti scenas, kad atrodytų, jog kas nors yra namuose.
  • Skirkite laiko susipažinti su artimiausiais kaimynais, kad geriau pažintumėte naują gatvę.
  • Norint maksimaliai padidinti saugumą, apsvarstykite galimybę investuoti į profesionaliai stebimą namų signalizacijos sistemą. Visos saugumo sistemos yra stebimos 24/7, todėl, jei signalizacija įsijungia, stebėjimo centras gali nedelsiant imtis veiksmų, susisiekti su namų savininku arba, jei pageidaujama, išsiųsti patrulinį automobilį.
  • Naudokite interaktyvią saugumo programą, kad stebėtumėte tiesioginį vaizdo srautą iš kamerų, sumontuotų aplink namus. Tai taip pat padeda pamatyti, ar jūsų augintiniai prisitaiko.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *